Застъпници на кандидатската листа на съответната партия/коалиция/местна коалиция/инициативен комитет | № на удостоверение |
---|---|
ИСКРЕН КОСТАДИНОВ ПЕТРОВ | 3/25.10.2019 |
ТОДОРКА ЙОРДАНОВА АНГЕЛОВА | 4/25.10.2019 |
АНЕЛИЯ СЛАВЕЙЧОВА БОЖИЛОВА | 5/25.10.2019 |
ЛИДИЯ СПАСОВА БОЖИЛОВА | 6/25.10.2019 |
ВИТАН СЛАВОВ ГЪЛЪБОВ | 7/25.10.2019 |
БЛАГОВЕСКА ЛАЗАРОВА АПОСТОЛОВА | 8/25.10.2019 |
МАРИЯ ВЛАДИМИРОВА ГЕОРГИЕВА | 9/25.10.2019 |
АНГЕЛИНА ДИМИТРОВА БОРИСОВА | 10/25.10.2019 |
МАЛИНКА ВАСИЛЕВА ГЕОРГИЕВА | 11/25.10.2019 |
ЗОЯ ДАНЧОВА ТОДОРОВА | 12/25.10.2019 |
РОСИЦА СЛАВЧЕВА МИЛЧЕВА | 13/25.10.2019 |
КРИСТИНА ЕВЛОГИЕВА ДИМИТРОВА | 14/25.10.2019 |
НЕВЕНА НИКОЛОВА ГРИГОРОВА | 15/25.10.2019 |
РАДОСЛАВ ЕМИЛОВ АТАНАСОВ | 16/25.10.2019 |
ПЕТЯ ВАЛЕНТИНОВА ЙОРДАНОВА | 17/25.10.2019 |
ИНА ОГНЯНОВА САВОВА | 18/25.10.2019 |
ВЕРОНИКА БОЯНОВА ИВАНОВА | 19/25.10.2019 |
ДАНИЕЛ АСПАРУХОВ МАРИНОВ | 20/25.10.2019 |
ЕВГЕНИ ХРИСТОВ ХРИСТОВ | 21/25.10.2019 |
ЛЮБОМИР ЦВЕТКОВ ГЕОРГИЕВ | 22/25.10.2019 |
СВЕТЛА СЛАВЧЕВА ГЕОРГИЕВА | 23/25.10.2019 |
АНГЕЛ НИКОЛОВ ТАНЕВ | 1/25.10.2019 |
ИВАНКА МЛАДЕНОВА ПЕТКОВА | 2/25.10.2019 |
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: Прекратяване на пълномощия на избран общински съветник от кандидатската листа на МЕСТНА КОАЛИЦИЯ „ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“ /БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР, ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ, БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН СЪЮЗ „РАДИКАЛИ“, СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСА ПАРТИЯ/ поради избирането му за кмет на Община Своге, Софийска област.
относно: Днес, 04 ноември 2019 г., в 1:50 ч. Общинската избирателна комисия на основание чл. 452 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК
относно: Днес, 04 ноември 2019 г., в 1:40 ч. Общинската избирателна комисия на основание чл. 452 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК